Monotonluktan Kurtulun! Evinizin Havasını Değiştirecek 5 Fikir

Evinizin Havasını Değiştirecek 5 Fikir

Evinizin hep aynı şekilde görünmesinden sıkıldıysanız, farklı uygulamalara yelken açma vakti gelmiş demektir. Monoton bir görünümden kurtulmak için bütçeniz ve imkanlarınız dahilinde yapabileceğiniz pek çok farklı şey bulunmaktadır. Evinizin havasını değiştirmek ve yeni bir görünüm kazanmak istiyorsanız, öncelikle ne istediğinize karar vermeniz gerekir. Evinizin dekorasyonunu baştan sona yenilemek mi istiyorsunuz yoksa küçük değişiklikler mi? İç mekanda fark yaratacak fikir önerilerini değerlendirerek siz de sıkıcı tasarım anlayışından kendinizi kurtarabilirsiniz. Evinizin havasını değiştirecek 5 fikirle bütçenize uygun çözümler bulabileceksiniz.

Evinizde fark yaratacak seçenekleri uygularken, bütçenize göre adım atmanız faydalı olacaktır. Bütçenizi yormadan küçük değişiklikler yaparak da monotonluktan kurtulabilirsiniz. Bunun için yaratıcı iç mekan dekorasyonu fikirlerine göz atabilirsiniz. Günümüzde dekorasyon uzmanları da farklı ve sıra dışı bir görünüm elde edebilmek için küçük değişiklikler yapılmasını yeterli görmektedir. Bunlar arasında duvarlarınızı farklı renge boyamak, duvar kağıtları kullanmak, oturma gruplarını değiştirmek gibi seçenekler de yer almaktadır. Siz de hangi odada ne tür bir değişiklik yaratmak istiyorsanız, monotonluktan kurtaracak ve evinizin havasını değiştirecek 5 fikir önerisine göz atabilirsiniz.

Evinizin Havasını Değiştirecek 5 Fikir: Mekanlara Özel Öneriler

 

Duvarlarda Farklılık Yaratacak Seçenekler

Evinizin genel görünümünden sıkıldıysanız, duvar renklerini değiştirerek yepyeni bir estetik görünüm kazanabilirsiniz. Bunun için tasarımında değişikliğe gideceğiniz odalarda farklı boya fikirlerini değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Örneğin duvarlarınızın birini farklı renge boyama fikri oldukça yaratıcıdır. Bu sayede daha önce sahip olmadığınız farklı ve estetik bir görünüm kazanarak monotonluktan uzaklaşabilirsiniz. Eğer duvar boyamak size oldukça külfetli ve masraflı bir iş olarak gözüküyorsa, duvar boyamanın alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. İç mekan dekorasyonunda uzman kişiler, duvar boyama işlerine alternatif olarak duvar kağıdı kullanımını tavsiye etmektedir.

Duvar kağıtları kullanarak bambaşka bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvar kağıtlarını dilerseniz odalarınızın bütün duvarlarında kullanabileceğiniz gibi tek bir duvarına da yapıştırabilirsiniz. İnternet üzerinden etkileyici duvar kağıdı tasarımlarını inceleyerek, görsel tasarım hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu değişikliğe ek olarak duvarlarınıza monte edebileceğiniz yeni raflar ve kitaplıklar da kullanabilirsiniz. Bu sayede yeni bir görünüm kazanırken aynı zamanda odanızdaki işlevselliği artırabilirsiniz. İç mekanda en şık duran ve kullanışlı kitaplık modellerini, sanal mağazamız üzerinden tek tıkla inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla iç mekanda değişiklik yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz raf ve kitaplıklar, sanal mağazamızda bütçe dostu fiyatlarla satılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yeni Bir Eve Taşınmanın Masrafı Nedir?
Evinizin Havasını Değiştirecek 5 Fikir Alin
Alin Orta Sehpa Masif Modelimizi İnceleyebilirsiniz.

Mobilya Değişikliğiyle Yepyeni Bir Görünüm

Sadece salon ve oturma odalarında değil aynı zamanda yatak odasında da mobilya değişikliğine giderek evinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Monotonluktan sıkıldıysanız, sadece misafirlerinizi ağırladığınız alanlarda bile yaratıcı değişiklikler yaparak, sıkıcı görünümden kurtulabilirsiniz. Bunun için sanal mağazamızda oturma grubu ve koltuk tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Sehpanızı, koltuk takımınızı, yemek masanızı, berjer ve diğer mobilyaları değiştirerek de iç mekandaki havayı yenileyebilirsiniz. Böylelikle misafirlerinizi de şaşırtarak evinizin yeni havasından etkilenmelerini sağlayabilirsiniz.

İşten evinize geldiğinizde dairenizin kapısını açtıktan sonra aynı manzarayla karşılaşmaktan sıkıldıysanız farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Sanal mağazamız üzerinden satışa sunulan birbirinden şık gardırop ve dolaplarla evinizin girişine yeni bir hava katabilirsiniz. Oturma odasında farklılık yaratmak istiyorsanız da küçük değişiklikler yaparak iç mekanınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Birbirinden yaratıcı tasarımlara sahip sehpa ve dresuarlar ile yaşam alanınızı yenileyebilirsiniz. Kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı koyacağınız bu mobilyalar aynı zamanda kullanışlılık açısından da beklentilerinizi yeterince karşılayacaktır. Bu sayede hem kullanışlılık bakımından hem de görsel estetik bakımından yepyeni bir tarza sahip olabilirsiniz.

Her gün severek izlediğiniz TV programlarını izlerken bile evinizde bambaşka bir havaya bürünmek için küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Sanal mağazamız üzerinden satışa sunulan farklı ebat ve fiyatlardaki TV üniteleri arasından zevklerinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Bu sayede aynı programları izleseniz bile farklı bir görünüm elde ederek oturma odanızın havasını değiştirmeyi başarabilirsiniz. Görüldüğü gibi küçük değişiklikler ve dekorasyon öneriyle monoton iç mekan tasarımından sıyrılmanız oldukça kolaydır. Bunun için hayal gücünüzü çalıştırmanız ve sizi yenilenmiş hissettirecek mobilyaları satın almanız yeterli olacaktır.

Oturma Odası Aydınlatma Üniteleri

İç mekanın ambiyansına etki eden en önemli unsurlardan biri de muhakkak aydınlatma üniteleridir. Birbirinden şık masa lambalarıyla hem çalışma odalarınızı hem de salon ve oturma odalarınızı farklı bir havaya büründürebilirsiniz. Minimal tasarıma sahip masa lambaları, fazla yer kaplamadıkları için de oldukça kullanışlı ve şık ürünlerdir. Evinizde misafirlerinizin de hemen dikkatini çekecek yepyeni bir değişiklik yaratmak istiyorsanız masa üstü veya ayaklı aydınlatma ünitelerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede ışığı da kullanarak iç mekanlarınızda ferah ve canlandırıcı bir etki elde edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Evde Kilim Modası

Oturma odalarında son dönemde en çok tercih edilen aydınlatma ünitelerinin başında lambaderler gelmektedir. Şık ve kullanışlı olması sayesinde hemen hemen her odada lambaderlere rastlamak mümkün hale gelmiştir. Sizin yaşam tarzınızı yansıtan tasarımlara sahip, kullanışlı ve kaliteli lambader ürünleriyle evinizde hava değişikliği yaratabilirsiniz. Monotonluktan sıkıldıysanız, bütçenize uygun fiyatlarla lambader modelleri arasından seçim yaparak farklı bir atmosfer elde edebilirsiniz. Sanal mağazamızda tasarım ödüllü lambader modelleri satışa sunulmaktadır. Bunlar arasından seçim yaparak evinizin görünümünü yenileyebilirsiniz. Dilerseniz sarkıt lambalarla da hem loş hem de aydınlık ortamlar oluşturarak farklılığı yaşayabilirsiniz.

Evinizin Havasını Değiştirecek 5 Fikir Lamba
Masa Lambası Modelimizi İnceleyebilirsiniz.

Home Office Tarzınızı Yenileyecek Masa Takımları

Eğer evden çalışma şekliyle çalışan bir kişiyseniz, çalışma masanızı değiştirerek de yepyeni bir ambiyans elde edebilirsiniz. İşinize daha çok motive olmanızı sağlayacak minimal tasarıma sahip kullanışlı ve şık masa takımlarını satın almayı düşünebilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki materyalden üretilen bu masa takımları kullanışlı olduğu kadar kaliteli bir görünüme de sahiptir. Dolayısıyla iç mekana elit bir hava katarken aynı zamanda atmosferin yenileyici olmasını sağlamaktadırlar. Son dönemde iç mekan dekorasyon trendlerine en uygun masa takımlarına göz atmak için sanal mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her gün oturmak durumunda olduğunuz koltuk takımlarınızı yenileyerek de evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Konforlu ve dayanıklı yapısıyla kullanım kolaylığı sunan sandalye ve koltuklarla evinizde yepyeni bir rüzgar estirebilirsiniz. Home Office çalışma kalitenizi ve verimliliğinizi yükseltecek tüm alternatif seçenekleri değerlendirerek iç mekanda yepyeni bir hava elde edebilirsiniz. En sevdiğiniz renklerde yeni ve kullanışlı mobilyaları tercih ederek kurtulmak istediğiniz monotonluktan rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Yenilik Kazandıran Yatak Odası Mobilyaları

Yatak odanızda da monoton görünümden sıkıldıysanız, farklı mobilya seçeneklerini denemeyi tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf kalitedeki karyola modelleri arasından seçim yaparak hem konforunuza hem de estetik görünüme yatırım yapabilirsiniz. Evinizde en fazla vakit geçirdiğiniz mekanların başında gelen yatak odasında kullanışlı ve şık şifonyer modelleriyle farklı bir hava kazanabilirsiniz. Yeni güne gözünüzü açtığınız ilk mekan olan yatak odasında estetik ve kaliteli değişimler yaratarak güne daha enerjik başlamanızı da sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ev Dekorasyonunda Zıt Renklerin Uyumu

Farklı renklerde gardırop modelleriyle kıyafetlerinizi daha düzenli saklayabilir ve böylelikle yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Monotonluktan kurtulmak için yatak odanızda görsel açıdan farklılık yaratacak komodinler de tercih edebilirsiniz. Mevcut mobilyalarınızı yenileyerek ya da yeni mobilyalar ekleyerek tasarımınızda bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm mobilya ve aksesuarlar sanal mağazamız üzerinden en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Evinizin havasını değiştirecek 5 fikir için

 

Bir önceki içeriğimize https://blog.hamdeko.com/ev-dekorasyonunda-zit-renklerin-uyumu/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Yorumları Gör (0)

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

Tüm Hakları Saklıdır 2019

Yukarı